MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu juhatus on 11-liikmeline. Juhatuses on esindatud tegevuspiirkonna mittetulundussektori, kohaliku omavalitsuse üksuse  ja ettevõtete esindajad.

Pipi-Liis Siemann
Juhatuse liige, Türi valla esindaja
pipiliis@tyri.ee
Tel +372 527 9775

Teele Kukk
Juhatuse liige, Järva valla esindaja
teele.kukk@jarva.ee
Tel +372 5596 5728

Kalmer Keevend
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
kalmer@tyri.ee
Tel +372 505 6595

Imre Heinsaar
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
wilealpacafarm@gmail.com
Tel +372 505 2948

Reelika Marrandi
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
reelika@eliseaed.ee
Tel +372 551 1499

Anu Zinovjev
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
anu@sweets.ee
Tel +372 5563 6100

Indrek Ammer
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
ammerindrek@gmail.com
Tel +372 5668 8316

Mai Kukk
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
mai@piimandusmuusem.ee
Tel +372 5344 8479

Tiia Mettus
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
tiiamettus@gmail.com
Tel +372 5660 7347

Aina Lee
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
leeaina@hotmail.com
Tel +372 506 1031

Anneli Siimussaar
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
anneli@piimandusmuuseum.ee
Tel +372 5691 5280