MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu juhatus on 11-liikmeline. Juhatuses on esindatud tegevuspiirkonna mittetulundussektori, kohaliku omavalitsuse üksuse  ja ettevõtete esindajad.

Pipi-Liis Siemann
Juhatuse liige, Türi valla esindaja
pipiliis@tyri.ee
Tel +372 527 9775

Lauri Läänemets
Juhatuse liige, Väätsa valla esindaja
lauri.laanemets@vaatsa.ee
Tel +372 513 9037

Teele Kukk
Juhatuse liige, Imavere valla esindaja
teele.kukk@imaverevv.ee
Tel +372 5596 5728

Merike Touart
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
merike.touart@gmail.com
Tel +372 501 3370

Kalmer Keevend
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
kalmer@tyri.ee
Tel +372 505 6595

Imre Heinsaar
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
wilealpacafarm@gmail.com
Tel +372 505 2948

Mai Kukk
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
mai@piimandusmuusem.ee
Tel +372 5344 8479

Rainer Eidemiller
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
rainer@weissenstein.ee
Tel +372 508 7217

Aina Lee
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
leeaina@hotmail.com
Tel +372 506 1031

Reelika Marrandi
Juhatuse liige, ettevõtjate esindaja
reelika@eliseaed.ee
Tel +372 551 1499

Taavi Parts
Juhatuse liige, mittetulundussektori esindaja
taaviparts@gmail.com
Tel +372 5302 3400